O mně a mé tvorbě

 Jmenuji se Ivana Škrancová,

narodila jsem se roku 1973. Žiji a tvořím na Moravě v Letovicích.

Vystudovala jsem textilní výtvarnictví na SPŠ textilní v Brně, obor krajkářská tvorba. Po ukončení studia jsem několik let pracovala jako desinatérka záclon.

V roce 1997 jsem začala samostatně tvořit malbu na hedvábí a na textil.

Od roku 2000 se věnuji malbě na sklo, která je v současnosti hlavní náplní mé tvorby.  Svá díla jsem vystavovala ne několika samostatných výstavách na zámku v Lysicích, na zámku v Rájci, v Městské knihovně v Mor. Třebové, na zámku v Konici, v galerii Kruh v Blansku a v Botanické zahradě v Brně.

Ráda tvořím větší formáty na zakázku. Realizovala jsem například okna kaple Zjevení Páně v charitním domě v Prostějově, okna kaple Sv. Jana v Jasinově, okna Památníku obětem hor v Jeseníkách a výzdobu soukromého domu ve Žďáře nad Sázavou.

Inspiraci čerpám z přírody, tance,  krajiny,  stromů a květin. Využívám i folklorní motivy a umění národů propojených s přírodou a se Zemí.

Každý můj obraz je originál, vyobrazené vitráže jsou pouze ukázkou mé práce. Pokud vás zaujme určitý motiv, je možné jej namalovat, ale v detailech se vždy liší.

Obrazy tvořím vitrážovými barvami na skle. Hotové obrazy jsou zarámovány měděnou páskou a mají naletovaná očka s řetízkem na zavěšení. Při větších formátech  je možné orámování vynechat a obraz opatřit skrytými závěsy nalepenými na zadní straně obrazu.

Hodiny jsou opatřeny elektrickým strojkem Quartz se závěsem. Na hodiny poskytuji záruku 2 roky. Vitráže 20x20cm, 30x30cm a hodiny dodávám v kartonových krabicích z přírodního papíru.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat